Офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області

Mazda на Почайні

Офіційний дилерський центр «Mazda на Почайні» відповідає високим стандартам Mazda для максимального задоволення потреб клієнтів та комфортного перебування в автосалоні під час вибору автомобіля та під час сервісного обслуговування.

Наші консультанти завжди з радістю і професіоналізмом допоможуть підібрати Вам модель та комплектацію, що задовольнить саме ваші потреби, та організують тест-драйв , щоб Ви змогли впевнитись у правильності вибору вашого нового автомобіля. Завдяки вигідним умовам кредитування Ви зможете стати власником автомобіля Mazda коли забажаєте, не відкладаючи покупку. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію щодо умов фінансування та оформлять всі необхідні документи.

Сервісний центр «Mazda на Почайні» може запропонувати Вам широкий вибір оригінальних запчастин, аксесуарів, шин та засобів догляду за автомобілем. Наші висококваліфіковані майстри постійно проходять навчання для вдосконалення свої знань та вмінь, завдяки чому обслуговування вашого автомобіля проводиться за найжорсткішими вимогами та стандартами Mazda. На час очікування на вас чекає комфортна зона відпочинку з можливістю спостерігати за ремонтом.

Запрошуємо вас відвідати дилерський центр «Mazda на Почайні» за адресою: Київ, пр-т Степана Бандери, 20Б та на власному досвіді відчути переваги Mazda.