ДИЗАЙН KODO


Нова Mazda CX-5 виводить унікальну концепцію дизайну «KODO – душа руху» на новий рівень, наділяючи цей автомобіль Mazda яскравою та динамічною індивідуальністю, яку гідно оцінять досвідчені водії кросоверів. Окрім ще більш виразного фірмового дизайну фронтальної частини, вдосконалення зовнішнього вигляду нової CX-5 дозволили надати їй просту, але сміливу, зрілу та елегантну форму з мінімальними акцентами на прямих лініях та об’ємними рельєфами, що підкреслюють гру світла та тіні на кузові.

 

SOUL RED CRYSTAL


Завдяки вдосконаленим характеристикам популярної фарби Soul Red – приблизно на 20% яскравіше та майже на 50% більш насичений колір – нова фарба Soul Red Crystal для автомобілів Mazda робить покриття кузова надзвичайно виразним, підкреслюючи красу та якість динамічних форм у стилі KODO. Soul Red Crystal і надалі використовує тришарове покриття – відбиваючий шар, напівпрозорий шар та верхній прозорий шар, – але при цьому демонструє значний крок вперед в технології фарбування TAKUMI-NURI, розробленої Mazda.

 
 

ІНТЕР’ЄР


Орієнтований на водія салон – еволюція комфорту, якості та дизайну, центром якого є людина. Покращена функціональність – в тому числі електропривід дверей багажного відділення, система автоматичного складання зовнішніх дзеркал та проекційний дисплей поточної інформації про рух. Новий дизайн передніх та задніх сидінь з покращеною підтримкою, збільшеним рівнем комфорту, підігрівом задніх сидінь та регулюванням нахилу їхніх спинок. Кермо нового покоління з функцією підігріву та покращена оглядовість.

 
 
 
 

ДИСПЛЕЙ НА ЛОБОВЕ СКЛО


Кольоровий проекційний дисплей відображає інформацію безпосередньо на вітровому склі в полі зору водія для швидкого та легкого отримання важливих для керування автомобілем даних.

ВИСОКОЯКІСНА АКУСТИЧНА СИСТЕМА BOSE® ОБ’ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ


Розроблену компанією BOSE® спеціально для нової Mazda CX5, високоякісну акустичну систему з 10-динаміками обладнано цифровим підсилювачем з можливістю 8-канальної цифрової обробки сигналу.

MZD CONNECT ТРИМАЄ НА ЗВ’ЯЗКУ


Система MZD Connect - концепція мобільної комунікації компанії Mazda, яка розширює можливості існуючих функцій, доступних в автомобілях Mazda, таких як зв'язок через Bluetooth® і навігація.