Новини

Нова програма придбання автомобілів Mazda у лізінг від офіційного дилера «Mazda на Петрівці» !

14 травня 2019

Офіційний дилер «Mazda на Петрівці» пропонує  нову послугу з придбання автомобілів Mazda у лізинг! Оператор програми Mazda Лізинг в Україні – компанія Avis Україна.

Avis Україна - це лізингова компанія, яка надає в оперативний і фінансовий лізинг автомобілі і SUV малому, середньому та великому міжнародному бізнесу. Фінансування та управління власністю є основним напрямком бізнесу Avis Україна.

Автомобілі Mazda - це краса і динамічність ліній, ретельно продуманий вишуканий дизайн, інтуїтивно зрозуміла систему «комунікації» з автомобілем, а також матеріали преміальної якості.
Поклавши руки на кермо нової Mazda, Ви відразу відчуєте, наскільки продуманий цей автомобіль та як він стане вашим надійним партнером під час подорожей.

Користуючись лізинговим автомобілем, ви отримуєте мобільність і свободу від всього, що не є ключовим напрямком Вашої діяльності. Це означає, що реєстрацію, КАСКО та інші види страхування і технічне обслуговування автомобіля бере на себе лізингодавець. На час тривалих ремонтів компанія Avis Україна надає підмінний автомобіль для збереження Вашої мобільності в будь-якій ситуації. 

Дізнатись деталі!