Новини

Ми були, є і будемо першими!

2 лютого 2017

Mazda на Петрівці оголошує сервісну акцію «Новий клієнт»*

Ви власник автомобіля Mazda?
Ви вперше на нашому сервісі?
Ваш автомобіль Mazda не відвідував наш сервіс більше 2-х років?

У Вас є чудова можливість скласти власну думку щодо нашого сервісного центу Mazda на Петрівці і в якості приємного сюрпризу отримати знижки**: -20% на запасні частини та -30% на обслуговування!

А якщо ваше сервісне обслуговування одноразово складає більше ніж 5000 грн.- в подарунок - повне КАСКО на місяць.

Mazda на Петрівці від компанії ДП «АВТО Інтернешнл» - перший офіційним сервісний центр Mazda, який завжди залишається першим в провадженні нових технологій, програм лояльності, гнучкої цінової політики та виняткової якості сервісних послуг. Завітайте до нас та переконайтесь на власному досвіді!!!

* «Новий клієнт» вважається власник автомобіля Mazda, який придбав автомобіль та не обслуговувався раніше на офіційному сервісному центрі Mazda на Петрівці, наступний власник автомобіля, що придбав вживаний автомобіль або не відвідував наш сервіс більше 2-х років.
** Знижка діє протягом 30 днів з моменту виявлення несправності фахівцями та розповсюджується лише на офіційному сервісному центрі Mazda на Петрівці. За детальною інформацією звертайтесь до представників офіційної сервісного центру Mazda - від компанії ДП «АВТО Інтернешнл». Знижки не сумуються з іншими сервісними акційними пропозиціями та програмою лояльності Mazda. Акція діє в період з 1 лютого по 31 березня 2017 року. Сума вказана з урахуванням ПДВ. Офіційний сервісний центр Mazda на Петрівці від компанії ДП «АВТО Інтернешнл» залишає за собою право на зміну умов акції «Новий клієнт». Страховий партнер СК ВУСО