Новини

Подвійна перевага від сервісу Mazda на Петрівці

1 грудня 2016

Офіційний сервісний центр Mazda від ДП «АВТО Інтернешнл» на прохання власників автомобілів Mazda продовжила сервісну акцію «Подвійна перевага»*, в якій чудово поєднались необхідні для безпеки речі: комплексна діагностика та страхування - лише за 545 грн.

Акційний пакет включає: «Комплексну діагностику» - 346 грн. та повне КАСКО на місяць із нульовою франшизою – за 199 грн.

По закінченню дії страхового полісу на місяць, клієнт Mazda має можливість продовжити поліс на рік за спеціальними умовами. У разі ДТП страхова компанія відшкодовує Вам збитки протягом 7 днів з моменту отримання рахунку від сервісного центру.

Ви можете обрати і скористатися, як повним акційним пакетом, так і кожною позицією окремо – КАСКО або Комплексна діагностика.

Окрім безпеки руху, Ви також отримуєте суттєву можливість зекономити, оскільки лише до 31 березня 2017 року для Вас діють знижки - 30% на послуги і 20% на оригінальні запасні частини, які буду рекомендовані для виконання / заміни фахівцями сервісного центру на Mazda на Петрівці за результатами проходження комплексної діагностики.

Лише до 31 березня 2017 року Ви можете скористатися акційною пропозицією щодо спеціальних знижок на послуги та запасні частини, після проведення комплексної діагностики Mazda, в рамках акції «Подвійна перевага».

* За детальною інформацією звертайтесь до представника офіційного сервісного центру Mazda на Петрівці від офіційного імпортера та дистриб’ютора автомобілів Mazda в Україні - компанії ДП «АВТО Інтернешнл». Страховий партнер СК ВУСО. Ціни вказано з урахуванням ПДВ та діють з 01.12.2016 року по 28.02.2017 року.
ДП «АВТО Інтернешнл» залишає за собою право змінювати термін та умови акції «Подвійна перевага».