Новини

Подвійна перевага від сервісу Mazda на Петрівці

Офіційний сервісний  центр Mazda на Петрівці пропонує власникам автомобілів Mazda скористатись сезонною сервісною акцією «Подвійна перевага», в якій чудово поєднались необхідні для безпеки речі: комплексна діагностика та страхування - всього за 555 грн.

Акційний пакет включає: «Комплексну діагностику» - 356 грн. та повне КАСКО на місяць з нульовою франшизою – за 199 грн.

По закінченню місяця клієнт Mazda має можливість продовжити поліс на рік за спеціальними умовами. У разі ДТП страхова компанія відшкодовує Вам збитки протягом семи днів  з моменту отримання рахунку від  сервісного центру.

Ви можете скористатися як повним акційним пакетом, так і кожною частиною окремо (страховкою або пакетом діагностики) на Ваше власне бажання.

Окрім безпеки руху, Ви також отримуєте суттєву можливість зекономити, оскільки лише до 31 жовтня 2016 року  для Вас діють особливі знижки:  30% на послуги  і 20% на оригінальні запасні частини, які буду рекомендовані для виконання / заміни фахівцями сервісного центру на Mazda не Петрівці за результатами комплексної діагностики.

Скористатися  акційною пропозицією стосовно спеціальних знижок на послуги та запасні частини можливо безпосередньо після проведення діагностики або у  зручний для Вас час у період до 31-го жовтня 2016 р..

* За детальною інформацією звертайтесь до представників офіційної сервісного центру Mazda компанії  ДП «АВТО Інтернешнл». Страховий партнер СК  ВУСО. Ціни вказані з урахуванням ПДВ та діють в період з 16 серпня по 30 вересня 2016 року.