Новини

Немає місця для зимової гуми?
Mazda на Петрівці пропонує Шинний готель!

Офіційний дилер «Mazda на Петрівці» пропонує скористатися послугами шинного готелю для сезонного зберігання шин, відтепер автовласники Mazda можуть здати зимові шини на зберігання до спеціалізованого складу на станції техобслуговування, щоб не захаращувати ними будинок або гараж. Ціна послуги «Шинного готелю»* від 432 грн. за півріччя. Тепер Вам не варто турбуватись, де і як зберігаються шини Вашої Mazda, бо для них створені оптимальні умови сезонного відпочинку: шини зберігаються в сухому приміщенні, до якого не має доступу прямих сонячних променів та у вертикальному положенні.

Крім того, на складі підтримується оптимальна та комфортна температура для зберігання шин (не вище +35 градусів) і вологість (в межах 50-80%). «Номер» на один комплект шин (або шин з дисками) обійдеться власнику Mazda у 72 грн. на місяць. Запрошуємо Вас скористатися спеціальною послугою сезонного зберігання шин від офіційного дилера «Mazda на Петрівці»! За подробицями або «бронюванням» місць Ви можете звернутись до консультантів сервісу «Mazda на Петрівці» або за телефоном +38 (044) 230-15-15.

*послуга «Шинний готель від Mazda» діє з 12.08.2015 за наявності вільних місць в готелі для зберігання шин і поширюється на всіх клієнтів Mazda - юридичних і фізичних осіб. Регулярна вартість послуги зберігання шин – 2.4 грн. з ПДВ за один комплект шин на день. Період зберігання шин не більше 9 (дев’яти) місяців. Якщо шини клієнта знаходяться на зберіганні довше зазначеного в договорі періоду - ціна за подальше зберігання шин становитиме 4,8 грн. з ПДВ на день за один комплект шин (з диском або без диска).
**під «комплектом» мається на увазі чотири шини з дисками або чотири шини з ковпаками.