Новини

Немає місця для літньої гуми?
Mazda відкриває шинний готель!
Знижки першим клієнтам! **.

З 12 жовтня 2015 року відкрився новий готель для сезонного зберігання шин, відтепер автовласники Mazda можуть здати літні шини на зберігання  до  спеціалізованого складу на станції техобслуговування  «Mazda на Петрівці», щоб не захаращувати ними будинок або гараж. А для перших 30-ти клієнтів діє знижка 30%

Ціна послуги «Шинного готелю»* складає всього  від  432    грн. за півріччя.  

Тепер Вам не потрібно турбуватися, де і як зберігаються шини Вашої Mazda, бо для них створені оптимальні умови сезонного відпочинку:

  • Шини зберігаються  в сухому приміщенні, до якого не має доступу прямих сонячних променів;
  • Шини зберігаються у вертикальному положенні;
  • Крім того, на складі підтримується оптимальна для зберігання шин температура (не вище +35 градусів) і вологість (в межах 50-80%).

«Номер» на один комплект шин (або шин з дисками) обійдеться власнику Mazda в   72 грн. на місяць.

Запрошуємо Вас скористатися спеціальною послугою сезонного зберігання шин від офіційного дилера «Mazda на Петрівці»!

За подробицями або «бронюванням» місць Ви можете звернутись до  консультантів сервісу «Mazda на Петрівці»  або за  телефоном (044) 230-15-15.

*послуга «Шинний готель від Mazda»  діє з 12.08.2015 за наявності вільних місць в готелі для зберігання шин і поширюється на всіх клієнтів Mazda - юридичних і фізичних осіб. Регулярна вартість послуги зберігання шин – 2.4 грн. з ПДВ за один комплект шин на день. Період зберігання шин не більше 9 (дев’яти) місяців.  Якщо шини клієнта знаходяться на зберіганні довше зазначеного в договорі періоду - ціна за подальше зберігання шин становитиме  4,8 грн. з ПДВ на день за один комплект шин (з диском або без диска).
**під «комплектом»  мається на увазі чотири шини з дисками або чотири шини з ковпаками.