Новости

Вирушай у відпустку разом з Mazda від «Захід Моторс»!

Спеціально до початку сезону відпусток компанія «Захід Моторс» підготувала для Вас вигідну пропозицію  - при придбанні автомобіля Mazda Ви отримаєте сертифікат на відчутну знижку на літній відпочинок від компанії «Інтер Тур».

Що може бути краще, ніж відчути себе власником нового автомобіля Mazda? Хіба що знати, що ти можеш не відмовляти собі ні в чому, адже з вигідною пропозицією від «Захід Моторс» грошей вистачить на все.

Ідучи Вам назустріч, компанія «Захід Моторс» пропонує більше не вагатись між можливістю придбати авто та гарно відпочити влітку, а отримати все й одразу на вигідних умовах. При придбанні автомобіля Mazda Ви отримаєте сертифікат, який надає право на знижку на  путівку на літній відпочинок в розмірі від $100 до $200. Знижка розповсюджується на всі туристичні напрями, в яких працює компанія, тож кожен зможе підібрати тур на свій смак. При цьому знижкою може скористатись як сам власник авто, так і члени його родини.
Вирушай на море на власному автомобілі Mazda!

Інформаційна довідка:

Кожен, хто обирає Mazda, відчуває майже дитяче захоплення  від руху – ми це називаємо «zoom-zoom» – бажання жити яскраво та водити автомобіль теж яскраво. Гармонія між задоволенням від керування Mazda, вищим рівнем безпеки і екологічності зробили автомобіль Mazda 6 достойним  втіленням концепції «Стійкий Zoom-Zoom». Автомобілі Mazda не лише красиві, а й безпечні. Нова Mazda6 отримала високу оцінку з безпеки (5 зірок в комбінованому тесті EuroNCAP. Раніше нагороди (5 зірок) за рейтингом Euro NCAP удостоїлися Mazda 5 в 2005 і Mazda 2 в 2007 році. Mazda 2 отримала статус World Car of the Year 2008. Обидві моделі отримали вищу оцінку в категорії «Безпека дорослих пасажирів і водія».

Компанія входить до складу Групи компаній «НІКО», основними напрямами діяльності якої є: автомобільний бізнес (імпорт, дистрибуція, продаж та сервісне обслуговування), операції фінансового спектру (страхування, фінанси та кредит, інвестиції та управління активами), будівництво; транспортні,  митно-брокерські послуги і корпоративна соціальна відповідальність. Бренд «НІКО» визнаний найдорожчим автомобільним брендом України згідно рейтингу журналу «ГVардия» (ВД «Галицькі контракти»). Детальна інформація про Групу компаній «НІКО» - www.niko.ua. Номер телефону call centre «НІКО» - 0 800 30 38 38, цілодобово.

За детальнішою інформацією, будь-ласка,
звертайтесь у  відділ маркетингу
компанії «Захід Моторс»: (032) 298-95-49