Новости

Шановні конкурсанти, прихильники неповторної Mazda!

Від імені офіційного імпортера і дистриб’ютора автомобілів Mazda в Україні ДП «АВТО Інтернешнл» на честь 90-річчя бренду Mazda, 20-річчя Mazda в Україні вітаю Всіх учасників фотоконкурсу «Моя неповторна Мazda», а також наймолодших конкурсантів дитячого малюнка «Мazda - Я і Моя Сім’я»!

Протягом усього періоду надходження конкурсних робіт ми отримували безліч нових, оригінальних ідей від шанувальників прекрасного в усіх розуміннях автомобіля Mazda. Авторитетне журі у складі Генерального директора ДП „АВТО Інтернешнл” Олени Дуніної, провідного українського дизайнера модного одягу Ганни Бублик і відомого фотографа - Андрія Гончаренко високо оцінили творчий потенціал окремо кожного учасника і висловили неабияке захоплення фотороботами і малюнками. Результат конкурсу ще раз підтвердив непохитну філософію Mazda: «хто обирає Mazda, той стає обраним».

Від початку конкурсу минуло майже три місяці, і наближається довгоочікуваний момент визначення найкреативніших переможців. І саме сьогодні визначилися переможці фотоконкурсу «Моя неповторна Мazda»

серед учасників - журналістів «Поїздку до Японії на двох» отримує:
Баранов Сергей Викторович (ID 4)

серед учасників - власників і шанувальників автомобілів Mazda «Поїздку до Японії на двох» отримує:
Чернусь Петр Александрович (ID 70)

А також визначені  переможці  серед наймолодших  учасників конкурсу «Мazda - Я і Моя Сім’я», віком від 6 до 10 років, які вже з дитинства розуміють, у чому переваги їх улюбленої Мazda!

1 місце - отримує «Поїздку до Японії на двох»:

Шелинговская Екатерина Евгеньевна  (ID 122)

2 місце між собою поділили:

Неклюдова Лада Александровна  (ID 19)
Соколенко Мария Павловна   (ID 56)

і отримують моделі автомобіля Mazda RX-8.

3 місце між собою поділили:

Проволоцкий Роман Витальевич   (ID 21)
Скидан Михаил Александрович   (ID 69)

і отримують маленькі моделі автомобілів Mazda.

Крім призового фонду зазначеного в п.8., Журі прийняло рішення:

 • вручити 11 кращим учасникам фотоконкурсу «Моя неповторна Mazda» серед клієнтів і шанувальників Mazda, відібраним, на думку журі, крім переможця, а саме:
  • Шинкеру Алексею Михайловичу (ID 32) фото «Продолжение крыльев»
  • Швец Наталье Григорьевне (ID 72) фото « Запали ніч»
  • Кравцову Игорю Ивановичу (ID 34) фото «Торжество полного привода»
  • Жаден Татьяне  Николаевне (ID 10) фото «Королева ночи»
  • Савинову Юрию Вячеславовичу (ID 102) фото «Весенний Drive»
  • Волконеско Юрию Ивановичу (ID 35) фото «мечта»
  • Жураковскому Александру Васильевичу (ID 18) фото «Zoom-zoom Sport»
  • Сивоченку Ярославу Александровичу (ID 55) фото «Mazda – летать, стоя на земле»
  • Фомину Дмитрию  Анатольевичу (ID 17) фото «Предчувствие полета»,
  • Ромазенку Кириллу Григорьевичу (ID 85) фото «Magiс Blue»
  • Чистякову Руслану Владимировичу (ID 90) фото «Австрийский горный этюд».
 • іменні сертифікати на знижку номіналом в 7000 грн. для придбанні автомобіля Mazda. Термін дії сертифікату до 30 червня 2011 року. Сертифікат іменний, не передається третім особам і не поширюється на кредитні, цінові акційні умови кампанії в цей період,

 • вручити 12 учасникам конкурсу дитячого малюнка «Mazda - Я і Моя Сім'я», крім переможця, що зайняла перше місце, іменні сертифікати на знижку, номіналом в 7 000 грн. на придбання автомобіля Mazda. Термін дії сертифікату: до 30 червня 2011 року. Сертифікат не передається третім особам і не поширюється на кредитні, цінові акційні умови кампанії в цей період.

 • Приз глядацьких симпатій вручити:

  Фомину Дмитрию  Анатольевичу (ID 17) фото «Предчувствие полета» - сертифікат номіналом в 3000 грн. на сервісне обслуговування (крім купівлі запчастин і аксесуарів) строком до 31 жовтня, за адресою пр-кт. Московський 22 а. Сертифікат іменний і не передається третім особам;

 • Приз симпатій журі вручити:

  Шинкеру Алексею Михайловичу (ID 32) фото «Продолжение крыльев» сертифікат номіналом в 3000 грн. на додаткову знижку на придбання авто Mazda. Сертифікат іменний і не передається третім особам

Для подальших дій, щодо отримання подарунків і призів, просимо зв'язатись телефоном (044) 230-15-97 або e-mail'ом mazda-konkurs@auto-intl.kiev.ua.

Визначати переможців завжди дуже складно, тому з метою багатогранної  оцінки конкурсних робіт, крім експертного журі, ми залучили до оцінювання всіх бажаючих відвідувачів офіційного сайту автомобілів Mazda. До конкурсу приймалися тематичні фотографії та дитячі малюнки за філософією Mazda Zoom-Zoom, які безпосередньо пов’язані з брендом Mazda та його загальною філософією. Шляхом вільного голосування протягом майже 3 місяців щодня ми спостерігали високу активність відвідувачів сайту і щоразу отримували нові голоси на користь найкращих робіт. Це ще раз підтвердило прямий зв’язок кожного прихильника неповторної Mazda з філософією свого улюбленого бренду. 

Для мене особисто проведені конкурси «Моя неповторна Мazda» і «Мazda - Я і Моя Сім’я» проілюстрували сприйняття бренду і якості автомобілів Mazda людьми абсолютно різними за професією, посадою, життєвими орієнтирами, поглядами, статусом. Кожна окрема робота відкриває нові бачення, стимулює поглянути з різних, іноді досить неочікуваних боків на вже здавалося б, давно знайомі речі. Результати, перевершили наші сподівання.

Безумовно,  народження кожної нової моделі Mazda, кожної нової модифікації Mazda спонукає до народження якісно нового ставлення шанувальників до улюбленої марки. Я зрозуміла, що створюючи завжди нове, ми акумулюємо навколо ще більш нові, несподівані рішення і завжди підтримуємо зворотній зв’язок з усіма, хто розуміється на Mazda. Адже Mazda сьогодні – вже не просто відомий світовий бренд, а ціла homo-генерація обраних, яких об’єднує одна життєва філософія – філософія Mazda!    

Щиро дякуємо Всім учасникам конкурсу за активну участь, чудові роботи, що містять у собі любов до бренду  Mazda.

Генеральний директор
ДП «АВТО Інтернешнл»                                                                                               Олена Дуніна